سلام هوماني هاي عزيز در اين مقاله به 5 راه براي حفظ ذهنيت مثبت (مهم نيست با چه چالشي روبرو هستيد) ميپردازيم.


وقتي نوبت به ساختن چيز ارزشمندي مي رسد - خواه اين يک تجارت باشد ، يک سرمايه گذاري مشترک ، يک برند يا حتي خودتان به عنوان يک فرد - مهمترين چيزي که بايد به خاطر بسپاريد اين است که "چالش" بخشي از فرايند است. خيلي اوقات ، مردم به دنبال راهي آسان هستند ، گويي اين مسيري است که ترجيح مي دهند از آن استفاده کنند.


حقيقت اين است ، اين طور نيست. وقتي باد هميشه در پشت شما باشد ، شما چيزي نمي آموزيد. شما مهارت حل مسئله خود را هنگامي که هرگز مشکلي براي حل وجود ندارد ، بهبود نمي بخشيد.


1. شخص ديگري قبلاً به اين مسئله پرداخته است - و آن را حل کرده است 9/99 درصد از مشکلات موجود در آنجا قبل از شما وجود داشته است. احتمال وجود دارد ، شما دوباره چرخ را اختراع نمي کنيد. هر وقت با يک چالش روبرو شديد ، لحظه اي بفهميد و متوجه شويد که شخص ديگري ، در جايي ، به احتمال زياد در همين چالش دقيقاً قرار گرفته است - و آنها راهي را از طريق آن پيدا کرده اند.


بهترين کاري که مي توانيد انجام دهيد اين است که بخوانيد. صنايع دستي ، صنعت خود و مشکلاتي که ديگران در قبال مطالبات خود تحمل کرده اند را بخوانيد و مطالعه کنيد. از اشتباهات آنها بخوانيد و بياموزيد ، و سپس آنچه را که آموخته ايد ، در موقعيت منحصر به فرد خود بکار بگيريد.


2. هيچ چيز "غيرممکن" نيست ممکن است برخي بگويند نفس کشيدن زير آب براي انسان غيرممکن است. خوب ، خوب اگر شما يک کفش غرق پوشيديد؟ اگر مخزن اکسيژن به پشت خود وصل کنيد چه مي کنيد؟ اگر از زير دريايي استفاده مي کنيد چه مي کنيد؟


راه حل مورد نظر شما ممکن است با اشکال مختلفي همراه باشد. براي آن باز باشيد. موارد بسيار ، بسيار ، بسيار کمي وجود دارد که از نظر فني "غيرممکن" هستند. مرتبط: تفکر منفي را براي آسان تر کردن مسير موفقيت خود تغيير دهيد


3. هميشه يک راه حل وجود دارد با يادآوري نکته دوم در اينجا ، مهم است که به ياد داشته باشيد که هميشه يک راه حل وجود دارد - شما هنوز آن را پيدا نکرده ايد. بيشتر افراد هر وقت در يک وضعيت چالش برانگيز قرار مي گيرند به رفتارهاي استرس زا متوسل مي شوند. "اين هرگز به سر کار نمي رود!" آنها فرياد مي زنند ، و بقيه تيم با اظهارات مشابه سر مي زنند و دنبال مي شوند.


اين نوع تفکر هيچ کاري براي کمک به شما يا تيم شما ندارد.درعوض ، به خودتان (و هم گروه خود) بگوييد ، "ما اين موضوع را مشخص خواهيم کرد - يک راه حل وجود دارد." جزر و مد را در آن جهت حرکت دهيد و با پاسخ هاي واضح که ناگهان به سطح مي رود ، شگفت زده خواهيد شد. 4- از شخصي باتجربه تر از شما سؤال کنيد شما مشکلات را با خلاء حل نمي کنيد - a.k.a. در يک اتاق تاريک نشسته ايد و فکر مي کنيد که جواب چه بايد باشد.


شما با تعامل با مردم ، پرتاب ايده ها به ديوار و ديدن چه چيزهايي مشکلات را حل مي کنيد. هنگامي که به چالش کشيديد ، از شبکه خود به عنوان منبع استفاده کنيد. هر کس در زمان خود با چالش هاي منحصر به فرد خود روبرو بوده است و يادگيري از اشتباهات افراد ديگر سودمند است. سعي نکنيد همه کارها را به تنهايي انجام دهيد. کارآمد نيست ، و بندرت لازم است.


5. "آنچه به تو مي رسد ، آنچه از تو مي آيد" اين درسي است که از يک همکار قديمي من گرفته شده است. هر وقت چيزي پيش مي آمد و همه آزاد مي شدند ، استرس خود را بر روي افراد ديگر مي کشيدند - که به آنها پاسخ مي دادند به همان روش برگشت ، و همه چيز افزايش مي يابد.


اين مهم است ، به ويژه هنگامي که در برابر يک مانع روبرو هستيد ، اين نکته را مي فهميد که هر آنچه را شروع مي کنيد انرژي بخشيدن به اوضاع را ارائه مي دهيد همان چيزي است که به شما باز مي گردد. اگر باز بمانيد و در حالت حل مسئله مثبت باشيد ، جوابها راه شما را جلب مي کنند. اگر تعطيل شديد و سرزنش ديگران را آغاز کرديد ، پس حدس بزنيد که - مردم نيز شروع به سرزنش شما خواهند کرد


هوماني هاي عزيز اميدوارم مطالب گفته شده برايتان مفيد باشد.


مقاله ي کمالگرايي چيست  را در هومان بخوانيد.


منبع


https://hoomaan.org/

روشهاي مفيدي براي تقويت سيستم ايمني بدن

12عادت کارمندان موفق

تعريف خلاقيت و نوآوري

5 راه براي حفظ ذهنيت مثبت

، ,مي ,يک ,کنيد ,حل ,وجود ,است که ,وجود دارد ,مي کنيد ,که به ,، و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Delmar's page مدرسه عجیب۴ roman-98 emranjoudaki 45698569 اخبار جهان گروه هنری صحرا روشن ngikavir 22182062